Petr Pavlásek

Lektor a výkonný ředitel společnosti KFP trénink a KFP online

Petr Pavlásek

Lektor a výkonný ředitel společnosti KFP trénink a KFP online

Životopis

Vystudoval Ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské v Ostravě, obor Národohospodářské plánování. Následně po dobu osmi let pracoval v bankovnictví na vedoucích pozicích, např. v Komerční bance.

Více jak dvacet let se pohybuje v oblasti konzultantských služeb, finančního poradenství a aktivního lektorování. V lektorské oblasti spolupracoval např. s firmami MASS, TRENINK VILIM, EDUCATIO MAHLER, Centrum Kontinuálneho Vzdelávania Slovensko. Od roku 2005 je spolumajitelem vzdělávací společnosti KFP trénink a od roku 2018 společnosti KFP online. Specializuje se na kurzy obchodní dovednosti a znalostní dovednosti (finanční matematiku, makroekonomiku, kapitálové trhy, finanční poradenství pro VIP klientelu, majitele malých a středních firem, tréninky trenérů).

Mezi klienty, se kterými spolupracoval, patří přední české a slovenské banky, dále významné pojišťovací, investiční a makléřské společnosti v ČR a SR.

Každoročně již více než deset let vede cca 50 – 100 školících dnů tréninků, konzultací a individuálních koučinků. V posledních 15 letech se podílel na zpracování více než 1.500 finančních plánů pro klienty bank a pojišťoven a to jak pro TOP management, tak pro majitele malých a středních byznysů

Stál u zrodu a je spoluautorem strategické simulace Finanční svoboda. K jeho zálibám patří šachy, hudba a studium odborné literatury z oblasti technik duševní práce a ekonomie.

Uvidíme se na FINfestu a REALITYfestu