Business Logic

Business Logic

linkedin-icon facebook-icon

O NÁS

Business Logic je stabilní softwarovou společností, která zaměřena na tvorbu a implementaci komplexních SW řešeních a aplikací v oblasti financí a pojištění. Dodáváme řešení pro finančně poradenské společnosti, bankovní sektor a startupy. Máme zkušenosti s návrhem a vývojem softwarových aplikací, vytváříme také webové portály a rozsáhlá databázová řešení.

Dnes tvoří náš tým více než 90 odborníků. Ti nejzkušenější z nás mají více než desetiletou praxi s dodávkami softwarových řešení pro finančně poradenský sektor a řadí se v tímto svými znalostmi ke špičce v ČR i SR mezi dodavateli pro IFA.

Jsme partnerem Microsoft Partner Network s kompetencemi Gold Application Development a Silver Data Analytics.

Jedním z produktů pro IFA společnosti je nejmodernější srovnávač a sjednávač pojištění a hypoték na českém trhu www.nsure.cz.

NAŠI LIDÉ

Business Logic
Tým nsure

Materiály ke stažení

BLOGIC FIREMNÍ PRINCIPY A CÍLE

Spokojenost zákazníků

Díky rychlému a kvalitnímu vývoji software přinášíme digitalizaci a inovaci procesů pomocí chytrých aplikací a informačních systémů předním společnostem v ČR a SR.

Rozšiřující se portfolio

Dodáváme kvalitní produkty z oblasti Fintech, Insurtech oblasti. Věnujeme se také start-upům a to nejen na úrovní technologického dodavatele, ale i tvůrce celého start-upu na klíč.

Nové technologie

Jako významný dodavatel softwarových řešení používáme nejnovější a ověřené technologie. Jsme držiteli certifikátu ČSN ISO/IEC 27001:2014.

Firemní úspěchy a ocenění

Zařadili jsme se mezi vedoucí softwarové společnosti ve východní Evropě a umístili jsme se mezi 10 nejlepšími firmami Zlínského kraje v rámci soutěže Firma Roku 2020.

Růst společnosti

Naše společnost neustále rozšiřuje počet svých zaměstnanců a IT odborníků. Kromě centrály ve Zlíně otevřela pobočky také v Praze, Olomouci, Vsetíně a Novém Jičíně.

Společenská odpovědnost a trvalá udržitelnost

Naše společnost je postavena na silných principech a pilířích, s cílem zajistit spokojenost lidem v ní pracujících i okolo ní. Nabízí kvalitní pracovní příležitosti pro vysoce kvalifikované specialisty a experty v oblasti IT a to nejen ve zlínském kraji.

Naše plány

„Věříme, že zlínské údolí má šanci stát se moravským Zilicon Valley“. Zilicon je jednou z našich vizí pro následující dekádu. Zlín má díky Univerzitě Tomáše Bati a dostatku vysoce kvalifikovaných absolventů v oboru, ale také díky podnikatelské tradici dané Baťovskou historií veškeré předpoklady pro zařazení Zlína mezi nejvýznamnější hi-tech vývojová centra v České republice.

NSURE

Platforma nsure

nsure je nejmodernější srovnávač a sjednávač pojišťovacích produktů a hypoték na českém trhu pro nezávislé finanční poradce a poradenské skupiny.

Pozice na trhu

Platforma nsure je dnes leaderem v oblasti B2B srovnávačů a sjednávačů pojištění a hypoték na českém trhu. Našim cílem není jen posílení naší pozice v České republice, ale také plánovaná expanze na další trhy, kterou jsme již zahájili vstupem nsure na Slovensko v letošním roce. Věříme, že díky našemu technologickému náskoku před konkurenty, zkušenostem z oblasti finančního poradenství a také dobrým vztahům s našimi klienty a partnery, se nám tyto cíle bude dařit plnit a budeme i nadále dodávat špičkový nástroj velkému počtu poradců v České a Slovenské republice.

Výhody nsure

• Oproti konkurenčním produktům nsure srovnává nabídky včetně všech připojištění a parametrů hned v prvních krocích.
• Díky dnes největšímu rozsahu modulů na trhu můžou poradci při srovnávání a sjednávání různých produktů pracovat v jednotném a známém prostředí, bez nutnosti přizpůsobovat se různým nástrojům.
• Editace jednotlivých nabídek je možná pomocí unikátní přehledné dynamické tabulky.
• Za tvorbou a správou nástroje je přední softwarový dodavatel se zkušenostmi z oblasti poradenského businessu, což je zárukou nejen stability, ale také budoucího rozvoje a inovací.

Nsure moduly

Maximální propojení

Platforma nsure je integrována se všemi významnými pojišťovnami v ČR.

Analytické jádro v našem hypotečním srovnávači kalkuluje okamžitě splátky i bonitu pro všechny přední banky v ČR.

Napište nám!

Hidden