ChytryHonza.cz

ChytryHonza.cz je servisní organizace pro poradce v oblasti pojištění, úvěrů a investic. Její síť tvoří přes 1 000 odborníků na finance po celé České republice, kteří mohou vybírat pro své klienty z pestré nabídky 700 finančních produktů a kterým ChytryHonza.cz zprostředkuje tisíce ověřených poptávek. Společnost jako první na českém trhu unikátně propojila offline a online kanály – poradenskou síť, call centrum a známý webový srovnávač. Její LTS aplikace, tak dokáže poradcům automaticky zprostředkovat klienty s ověřeným zájmem o konkrétní produkt. ChytryHonza.cz navíc jako jediný mezi servisními organizacemi využívá světově nejrozšířenější a nejúspěšnější systém pro řízení vztahů s klientem Salesforce.

Webové srovnávače finančních produktů se mohou pochlubit více než půl milionem spokojených zákazníků, kterým ChytryHonza.cz umožňuje srovnat stovky finančních produktů a některé z nich dokonce uzavřít i online. Klienti tak mohou kdykoliv srovnávat nabídky cestovního a životního pojištění, pojištění vozidel, hypotéky, úvěrů, spoření a dalších produktů. Mají možnost nejen rychle a efektivně porovnávat produkty podle vlastních preferencí, ale zároveň se dozvědět také podrobnosti o jednotlivých možnostech či porovnávat dle ceny. Zákazníci si tak mohou vybrat produkt šitý přímo na míru. K dispozici je jim ale i detailnější know-how finančních poradců ChytryHonza.cz.

Společnost úzce spolupracuje s téměř 80 partnery, mezi které spadají všechny renomované banky, pojišťovny či investiční společnosti. Společnost na český trh vstoupila v roce 2009 a od té doby klade silný důraz na úsporu času a prostředků svých klientů a poradců, na jejich nadstandardní zázemí, nové technologie a inovace. Majoritním akcionářem ChytryHonza.cz je od roku 2018 investiční skupina DRFG.