EMA data

EMA data

linkedin-icon
777 461 472
info@emadata.cz

O NÁS

V EMA data se zabýváme monitoringem nejen finančního, ale i realitního trhu a analýzou dat.

Zpracováváme aktuální data z oblastí distribuce, životního a neživotního pojištění, hypoték, stavebního spoření, investic, úvěrů. Naše data jsou z veřejných i neveřejných zdrojů a slouží pro účely zpracování analýz a studií. EMA má data z trhu, transakcí, od regulátora a z veřejných rejstříků. Kromě toho nakupujeme ekonomické ukazatele a děláme vlastní průzkumy trhu mezi spotřebiteli i mezi finančními poradci.  

Naši lidé

Jiří Paták
jednatel společnosti

Jiří je zkušeným podnikatelem a investorem v oblasti financí, realit a technologií. Založil a přes 8 let řídil přední český srovnavač ChytryHonza.cz. V projektu odpovídá za oblast dat, digitální distribuce a partnerů.

Martin Viktora
jednatel společnosti

Martin je zakladatelem předního finančně-poradenského serveru Poradci-sobě.cz sdružujícího komunitu více než 30 000 aktivních uživatelů – poradců. Organizuje největší pravidelnou konferenci finančního trhu – FINfest. V projektu EMA dohlíží zejména na oblast distribuce.

Petr Zámečník
Chief Content Officer

Petr je Chief Content Officer v EMA data a působí též jako šéfredaktor odborného webu Poradci-sobě.cz. Vystudoval magisterské studium na FSV UK, doktorské studium na VŠE a MBA studium na VŠEM. V projektu má na starosti obsah – od designu výzkumů po zpracování studií.

Video

O EMA data