European Compensation Services

European Compensation Services

facebook-icon linkedin-icon
+420 722 913 855
ondrasek@eucs.cz

O NÁS

Společnost EUCS od roku 2012 vymohla více než 500 milionů korun pro poškozené klienty na finančním trhu a vyhrála více než 1 100 sporů s pojišťovnami. EUCS poskytuje elektronické srovnání pojištění, nezávislou likvidaci pojistných událostí a vzdělává finanční poradce v problematice ochrany klientů na finančním trhu. Společnost také provozuje nezávislou poradnu pro poškozené na adrese poradnaposkozeneho.cz

Sjednavač životního pojištění

Hlavním cílem sjednavače je usnadnit poradcům život při výběru životního pojištění, celý proces zefektivnit a díky ratingu EUCS vybrat ideálně co nejkvalitnější řešení. Samozřejmostí je splnění všech legislativních nároků.

Hlavní benefity Sjednavače životního pojištění

Méně stráveného času v kalkulačkách

Připravovat totožnou nabídku v několika různých kalkulátorech není příliš efektivní. Jde o zdlouhavý proces, který často vede k tomu, že poradce sjednává pouze jeden či dva produkty. Díky naší aplikaci vytvoří poradce v krátkém čase komplexní nabídku s širokým výběrem. Ušetřený čas tak může věnovat klientovi.

Zvýšení úspěšnosti prodeje

Srozumitelné a vizuálně atraktivní výstupy pomohou poradci lépe prezentovat doporučované řešení. Mnozí poradci také ocení jasně a odborně zpracované výhody a nevýhody jednotlivých produktů, které jim pomohou svá doporučení jednoduše odůvodnit.

Spokojenost díky profesionální opoře v zádech

Naše řešení je na trhu unikátní a mezi poradci vyhledávané. Propojujeme znalosti z likvidací pojistných událostí, právní pohled na věc a zkušenosti z workshopů, kde předáváme naše know-how. Za vším jsou tisíce hodin práce našich profesionálů. Sjednavač stojí na analytických základech a na první místo klade kvalitu pojistného krytí.

Osobní likvidátor EUCS

Elektronický nástroj Osobní likvidátor umožňuje poradcům řešit pojistné události svých klientů s profesionály, kteří zajišťují 100% plnění pro Vaše klienty.

Hlavní benefity Osobního likvidátora EUCS

Nejsilnější partner pro řešení pojistných událostí

EUCS je na trhu od roku 2012 a etablovala se mezi finančními poradci jako jednoznačný lídr pro oblast řešení pojistných událostí.

Odborníci, na které je spolehnutí

EUCS zastřešuje interní aparát složený ze specializovaných likvidátorů, advokátů, soudních znalců a lékařů, kteří mají společný cíl získat pro klienty co nejvyšší oprávněné odškodnění.

Předcházíme sporům s pojišťovnami

Zastoupení EUCS probíhá od samého počátku, tedy zajišťujeme, aby se klienti nepoškodili nevhodně uplatněnými a nesprávně vyčíslenými nároky. Stejně tak vzděláváme finanční poradce a poskytujeme nejrozšířenější srovnání kvality pojistných podmínek v pojištění.

Garance EUCS mění způsob, jak řešíte pojistné události

Ve světě financí se často nesetkáme s revolucí, která by zcela změnila zažité paradigma. Garance EUCS představuje jeden z těchto unikátních okamžiků
Nastal čas přestat se bát, kdy se klientovi stane pojistná událost.

Zjistěte více v produktovém listu:

Garance EUCS – rozsah služby

Napište nám!

Hidden