FINEMO.CZ

FINEMO.CZ

linkedin-icon
241 400 100
rokosky@finemo.cz

O NÁS

FINEMO.CZ je jediná společnost v ČR poskytující reverzní hypotéku, produkt vhodný pro seniory. Prostřednictvím své sesterské společnosti 1.fond reverzních hypoték SICAV umožňujeme investorům investovat do reverzních hypoték.

www.fondreverznichhypotek.cz

www.finemo.cz

NAŠI LIDÉ

Ing. Marek Rokoský, MBA
Zakladatel a předseda představenstva FINEMO.CZ

Po studiu na VŠE v Praze pracoval 10 let na rozličných manažerských pozicích v bankovním sektoru jak v ČR, tak v zahraničí. V roce 2011 založil poradenskou společnost KRC partners, kterou v roce 2015 prodal, aby se mohl opět vrátit do světa financí a mohl založit společně s Jiřím Vránkem společnost FINEMO.CZ SE. Své zkušenosti získané v sektoru financí a realit plně soustředí na řízení společnosti FINEMO.CZ.

Ing. Jiří Vránek
Zakladatel a člen představenstva FINEMO.CZ

Po studiu financí na VŠE v Praze a civilní službě v nemocnici měl celkem 15 let na starost controlling nejdříve ve stavební spořitelně, potom v celé finanční skupině Wüstenrot. Kromě toho se výrazně podílel na vybudování a řízení oblastí řízení rizik, produktového managementu a strategického řízení. V roce 2015 založil společně s Markem Rokoským společnost FINEMO.CZ SE. Své zkušenosti získané v sektoru financí a realit plně soustředí na řízení společnosti FINEMO.CZ.

Ing Pavel Jíša
Partner FINEMO.CZ

Po studiu VŠE v Praze má za sebou 10 let praxe na finančních trzích v ČR. Patří k průkopníkům služby placeného investičního poradenství. Během své praxe si na trhu vybudoval velmi silné renomé, díky kterému jeho služeb využívají i institucionální a top afluentní investoři. Projekt FINEMO.CZ Pavla nadchl a pomáhal s jeho zainvestováním od roku 2017. V roce 2019 koupil podíl ve společnosti FINEMO.CZ a osobně se zapojil do rozvoje společnosti.

Materiály ke stažení