GEPARD FINANCE a.s.

GEPARD FINANCE a.s.

facebook-icon linkedin-icon youtube-icon
+420 271 122 990
info@gpf.cz

O NÁS

Největší hypoteční specialista v ČR

Silný franšízový koncept GEPARD FINANCE nabízí výhodný model podnikání formou franšízové pobočky pod zavedenou značkou s atraktivními podmínkami pro franšízanty i makléře, širokou nabídkou produktů, kvalitním metodickým zázemím, unikátním srovnávačem, který najde řešení pro daného klienta za makléře, propracovaným systémem vzdělávání a jedinečným systémem podpory makléřů u problematických hypotečních případů. 

Je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů, držitelem značky kvality „FÉR hypotéka“ a prestižního ocenění Superbrands.

NAŠI LIDÉ

Jiří Pathy
Generální ředitel

Jiří Pathy studoval Fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. Sedm let zastával pozice v představenstvu GE Money Multiservis. Tři roky byl zároveň generálním ředitelem splátkové společnosti GE Money Multiservis pro Česko a Slovensko. Později v GE Money zodpovídal za celý region střední a východní Evropy.

Tři roky také působil jako generální ředitel splátkového prodeje ve společnosti Home Credit na Ukrajině, zároveň byl členem dozorčí rady ukrajinské Homecredit Bank. Od roku 2009 pracoval jako generální ředitel a předseda představenstva společnosti ETA a.s., která pod jeho vedením prošla restrukturalizací.

David Eim
Místopředseda představenstva

V oblasti financí se David pohybuje již přes dvacet let. Působil během této doby na pozicích napříč celou bankovní sférou. Postupně se jeho kariérní cesta vyprofilovala pro oblast hypotečních úvěrů, a proto bylo dalším přirozeným krokem zahájení spolupráce s největším hypotečním specialistou v ČR, společností GEPARD FINANCE. Tato spolupráce trvá již osm let. Od roku 2017 zastává v GEPARD FINANCE pozici místopředsedy představenstva. Kromě oblasti hypotečních úvěrů se zajímá o vývoj a analýzy českého hypotečního trhu, baví ho programování a oblast IT bezpečnosti.

S pomocí Comparatoru GEPARD FINANCE se rychle zorientujete v cenových podmínkách bank, porovnáte úrokové sazby, náklady na pojištění a poplatkové náklady, podrobně vyhodnotíte bonitu klienta, zjistíte maximální výši úvěru v jednotlivých bankách a klientovi předáte podrobnou profesionální nabídku.

Dejte nám o sobě vědět

Hidden