GEPARD FINANCE a.s.

GEPARD FINANCE a.s.

facebook-icon linkedin-icon youtube-icon
+420 271 122 990
info@gpf.cz

O NÁS

Největší hypoteční specialista v ČR

Silný franšízový koncept GEPARD FINANCE nabízí výhodný model podnikání formou franšízové pobočky pod zavedenou značkou s atraktivními podmínkami pro franšízanty i makléře, širokou nabídkou produktů, kvalitním metodickým zázemím, unikátním srovnávačem, který najde řešení pro daného klienta za makléře, propracovaným systémem vzdělávání a jedinečným systémem podpory makléřů u problematických hypotečních případů. 

Je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů, držitelem značky kvality „FÉR hypotéka“ a prestižního ocenění Superbrands.

NAŠI LIDÉ

Jiří Pathy
Generální ředitel

Jiří Pathy studoval Fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. Sedm let zastával pozice v představenstvu GE Money Multiservis. Tři roky byl zároveň generálním ředitelem splátkové společnosti GE Money Multiservis pro Česko a Slovensko. Později v GE Money zodpovídal za celý region střední a východní Evropy.

Tři roky také působil jako generální ředitel splátkového prodeje ve společnosti Home Credit na Ukrajině, zároveň byl členem dozorčí rady ukrajinské Homecredit Bank. Od roku 2009 pracoval jako generální ředitel a předseda představenstva společnosti ETA a.s., která pod jeho vedením prošla restrukturalizací.

Dejte nám o sobě vědět

Hidden