Nadační fond Kryštůfek

Nadační fond Kryštůfek

NADAČNÍ FOND KRYŠTŮFEK SE PŘEDSTAVUJE

Posláním nadačního fondu je pomoc dětem, které se ocitnou v péči zdravotnických záchranářů a personálu urgentních příjmů nemocnic.

Kryštůfek pomáhá zraněným nebo nemocným dětem na palubách sanitních vozů i helikoptér, snižuje jejich úzkost a obavy.

Stejně působí i v situaci, kdy se dítě ocitne na urgentním příjmu v nemocnici. Tím ulehčuje práci záchranářům, doktorům i zdravotnickému personálu.

S pomocí Kryštůfka lze snadněji navázat potřebný kontakt s dítětem a získat jeho důvěru při ošetřování.

Zároveň podporujeme organizace, které jsou do zdravotnické záchranné pomoci zapojeny, a poskytujeme podporu a pomoc jejím současným i bývalým zaměstnancům během tíživých životních situací.

Pod záštitou Asociace zdravotnických záchranných služeb ČR realizujeme veřejné sbírky pro zdravotnické záchranáře, kteří se ocitnou v tíživé životní situaci.

I když každoročně předáme dětem v sanitních vozech zdravotnické záchranné služby přes 7 000 Kryštůfků, víme, že zdravotničtí záchranáři mají mnohem více zásahů u dětí mladších 15 let.

Velice si vážíme vašeho dobrého rozhodnutí podpořit projekt Kryštůfka záchranáře a pomoci dětem v jejich těžké životní situaci.

Bezpečných způsobů, jak můžete přispět, je hned několik! Vyberte si ten, který vám vyhovuje.

Nadační fond Kryštůfek prohlašuje, že veškeré příspěvky v rámci projektu pomoci dětem jsou a budou využity výhradně na nákup plyšových Kryštůfků.

Provoz a režijní náklady NFK jsou zajištěny výlučně ze zdrojů zakladatele, společnosti KAPITOL, a.s.