Poski REAL

Poski REAL

facebook-icon linkedin-icon
info@realitni-system.com

Realitní software Poski REAL je produkt společnosti Poski.com s.r.o., který je vyvíjen těmi nejlepšími programátory, které si můžete přát. Do vývoje softwaru jsme věnovali více jak 20 000 programátorských hodin a jsme přesvědčení, že tento vývoj je vidět, také v jeho kvalitě.

Původně se Poski REAL prodával jako software v balíčku společně s webovými stránkami. Především díky požadavkům našich klientů na rychlé úpravy a individuální rozvoj softwaru jsme v roce 2016 přešli na model SaaS (Software as a Service) a díky tomu jako jediní na českém trhu provádíme aktualizace softwaru každý měsíc. Realitní software se díky tomu velice rychle vyvíjí.

Realitní software vyvíjíme pro potřeby našich klientů a pomáháme jim v jejich růstu.

Poski.com je ryze česká společnost, která má sídlo v Ostravě, městě, kde už na uhlí opravdu nenarazíte, smogových dní je zde méně než v Praze, ale zato je to místo několika nadnárodních IT společností.

Je to pro nás ale výzvou, chceme být každý den lepší a lepší, chceme klientům pomáhat. S touto myšlenkou každý den přijde do práce více jak 25 pracovníků. Těm Poski.com dává práci a i proto nepracujeme zadarmo, jako se prezentuje naše konkurence. Jsme hrdí na to, že můžeme díky našim zákazníkům stále růst.