Redside

Redside

linkedin-icon youtube-icon
+420 222 500 757
info@redsidefunds.com

O NÁS

Skrze vlastní investiční fondy umožňujeme kvalifikovaným investorům nahlédnout do oblastí, ve kterých je obtížné se z pozice individuálního investora kapitálově a odborně prosadit. Profilujeme se v oblastech jako real estate, energetika či private equity, ve kterých se snažíme dosahovat dlouhodobě udržitelných vysokých výnosů bez zbytečného rizika, při zachování inovativního a individuálního přístupu. Zároveň garantujeme tu nejvyšší úroveň portfolio a asset managementu s cílem naplnit očekávání našich klientů.

Pracujeme pro naše klienty. Vložené peněžní prostředky investujeme na základě předem stanovené investiční strategie v některém z námi obhospodařovaných fondů, jenž jsou svojí strategií zaměřeny na širokou paletu aktiv od obnovitelných zdrojů energie, přes veřejně obchodované akciové tituly, real estate až po private equity. To vše s ohledem na platnou českou a evropskou fondovou legislativu. Umíme však založit i zcela novou fondovou strukturu, jejíž parametry a investiční strategie jsou nastaveny do svého vzniku s ohledem na profil a potřeby klienta.

Odpovídáme za správu aktiv našich klientů ve výši 500 mil. EUR alokovanou do pěti našich investičních fondů.

Od roku 2015 jsme členem Asociace pro kapitálový trh České republiky AKAT.

NAŠI LIDÉ

Martin Dratva
Manažer fondu NOVA Green Energy

Martin Dratva působí jako Fund Manager Nova Green Energy, je zodpovědný za komplexní správu fondu se zaměřením na strategii a nové investice.Před nástupem do REDSIDE působil v energetické skupině GGE, kde vedl oddělení strategického rozvoje, investic a akvizicí, dále zastupoval akcionáře v představenstvech portfoliových společností. Před skupinou GGE působil jako investiční bankéř ve společnosti Patria Corporate Finance, kde se podílel na transakcích v celkové výši 400 mil EUR, primárně v energetickém sektoru. Martin je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze se specializací na oceňování podniku a jeho majetku.

Pavel Kadera
Manažer fondu NOVA Real Estate

Pavel Kadera je v investiční společnosti REDSIDE odpovědný za komplexní správu portfolia kancelářských, retailových a průmyslových nemovitostí fondu NOVA Real Estate. Před nástupem do společnosti Redside pracoval jako manager zodpovědný za správu a prodej €400M portfolia společnosti GE Real Estate v regionu střední a východní Evropy, kde strávil osm let. Pavel Kadera vystudoval MU v Brně a od té doby získal celkem 12 let zkušeností v sektorech bankovnictví a komerčních nemovitostí.

Materiály ke stažení

Fotogalerie

FVE RožnáFVE RožnáFVE KraliceBioplynka HorovceAnděl