Vendeavour Private Equity Fund SICAV a.s.

Vendeavour Private Equity Fund SICAV a.s.

O NÁS

(dále jen Fond) je růstový investiční fond zaměřený na investice do středně velkých ziskových společností nejen v České republice.

Prostřednictvím růstového investičního fondu se zaměřujeme na investice do středně velkých ziskových společností nejen v České republice. Vyhledáváme zavedené firmy s vysokou přidanou hodnotou zaujímající pevné místo na trhu. Zajímají nás podniky, které dělají něco smysluplného a mají velký potenciál rozvíjet se a růst. Cílem Fondu je vybudování diverzifikovaného portfolia firem z různých odvětví, čímž chceme minimalizovat rizika ekonomického cyklu. Společně sdílíme zkušenosti, moderní technologie a nové poznatky.

NAŠI LIDÉ

Pavel Kudlík
Člen dozorčí rady fondu VENDEAVOUR SICAV a CFO holdingu Vendeavour

Pavel Kudlík působil mnoho let jako jednatel, auditor a soudní znalec ve společnosti MAB audit, s.r.o., která se zaměřuje zejména na středně velké společnosti. Načerpal zkušenosti nejen v oblasti auditu, znalecké činnosti, ale i se zpracováním akvizičních due dilligence nebo designováním a řízením přeměn společností. Od roku 2020 přijal výzvu stát se součástí týmu holdingu Vendeavour, kde působí jako CFO. Zároveň zastupuje a reprezentuje fond VENDEAVOUR SICAV z pozice člena dozorčí rady a člena investičního výboru.